Hakkımızda

Kurucumuz Erol KARAKÜLAH 1986 yılında Ostim’de iş makinaları kauçuk yedek parçaları imalatı yapan bir firma çalışanı olarak sektörümüze adım atmıştır. 1990 yılında sektörümüzün ileri gelen başka bir kauçuk firmasın'da 6 yıllık ticaret deneyimi sonrası toplam 10 yıllık tecrübe ve bilgi birikimi ile 1996 yılında ADA KAUÇUK olarak firmamızı ostim’de kurmuştur. Firmamız kısa sürede iş makinaları kauçuk ve plastik yedek parçaları, imalatı ve satışı ile hidrolik-pnömatik sızdırmazlık elemanları konusunda sektörümüzün söz sahibi firmaları arasında yerini almıştır.

Faaliyetlerimizin büyük bir kısmı iş makinelarına yönelik olsa bile, bunun yanında ağır sanayi, gıda sanayi, elektronik sanayi, maden sanayi ve medikal üzerine de çalışmalarımız bulunmaktadır. İş makinaları, titreşim takozları ve hidrolik lift keçe takımları, silindir vibrasyon takozları, beton pompaları, transmikser yedek parçaları ve bunlar gibi daha birçok konudaki çalışmalarımızı her geçen gün hızla geliştirip, ürün yelpazemizi genişleterek sektörümüze en iyi şekilde hizmete devam etmekteyiz.

Biz ADA KAUÇUK çalışanları olarak müşterilerimizin memnuniyetini her zaman ön planda tutup, teknik bilgi ve deneyimlerimizi paylaşıp, müşterilerimizle ortak çalışmalar içerisinde beklenen uygun fiyat ve kaliteyi yakalayarak, adil dürüst ve açık sözlü, kaliteden ödün vermeden, ülkemizin kaynaklarından faydalanarak ülke ekonomimize katkıda bulunup değer katarak, insana değer veren, çevreye saygılı olan ve sosyal sorumluluklarımızı yerine getiren ve bu ilkelerimizin hiç birinden ödün vermeden, her zaman ilk günkü heyecanla faaliyetlerimizi sürdürecek ve piyasadaki yerimizi yükselteceğiz.

Kurucumuz Erol KARAKÜLAH 1986 yılında Ostim’de iş makinaları kauçuk yedek parçaları imalatı yapan bir firma çalışanı olarak sektörümüze adım atmıştır. 1990 yılında sektörümüzün ileri gelen başka bir kauçuk firmasın'da 6 yıllık ticaret deneyimi sonrası toplam 10 yıllık tecrübe ve bilgi birikimi ile 1996 yılında ADA KAUÇUK olarak firmamızı ostim’de kurmuştur.

İletişim Bilgileri

  • E-posta info@adakaucuk.com.tr
  • Telefon 0312 385 61 11
  • Adres 100. Yıl Bulvarı Kosova İş Merkezi No:137 / L Ostim / ANKARA
Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…